Časté dotazy

Může se stát, že majitel zařízení můj poukaz odmítne?
Nemůže. Ubytovatelé jsou smluvně vázáni k přijetí poukazů bez jakýchkoliv podmínek či omezení. V opačném případě jim hrozí smluvní pokuta. Pokud by přesto došlo k nedorozumění při využití poukazů, je vám k dispozici NONSTOP telefonní linka 608 058 330, kde vše vyřešíme.

Proč bych si měl(a) zakoupit vaše poukazy, když je plno slev na ubytování na slevových portálech?
I na slevových portálech se občas najdou dobré nabídky ubytování, ale pro naše poukazy hovoří 3 hlavní důvody:

 

Jsou s poukazy spojená nějaká omezení?
Jediným omezením je doba platnosti poukazu. Ta je uvedena u každého ubytovacího zařízení, kde je možné slevu uplatnit a samozřejmě je vytištěna i na samotném poukazu. Žádné další omezení, např. počet poukazů na osobu nebo kolik poukazů můžete použít během jednoho pobytu apod., neexistuje.

Lze poukaz využít i na stravování?
Nelze. Poukaz je určen pouze k úhradě ubytovacích služeb, příp. ubytování se snídaní, pokud ta je standardně zahrnuta v ceně.

Jak dlouho sleva platí?
Tento údaj zjistíte ve výpisu slev u daného zařízení a samozřejmě je natištěn i na poukazu.
Sleva u konkrétního ubytovacího zařízení je navíc vázána na počet slevových poukazů. Ten je omezený a při prodeji posledního poukazu bude nabídka stažena a již nebude dále k dispozici. Pokud vás zaujme konkrétní penzion, hotel nebo rekreační areál, neváhejte s objednáním poukazů dřív, než budou vyprodány.

Vrací se na poukazy zpět peníze?
Poukaz má hodnotu 500 Kč a je potřeba si spočítat, kolika poukazy je potřeba zaplatit.

 

Ubytovatel nevrací peníze zpět, proto si raději kupte o 1 poukaz méně a zbytek doplaťte penězi. V sekci Jak to funguje najdete 3 modelové příklady, jak jsou slevy počítány.

Musím dopředu oznámit, že budu platit poukazy?
Ne. Platbu prostřednictvím poukazů – stejně jako v případě stravenek v restauraci – není potřeba hlásit dopředu při rezervaci, ale předkládáte je až při úhradě pobytu.

 

Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku? Napište nám na kontakt@ftonline.cz.