Penziony | Kempy | Hotely | Rekreační střediska | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | FR | ES | SK | CZ

Názory na ubytovací zařizení

Líbilo se vám v nějakém hotelu, penzionu, kempu nebo rekreačním středisku? Nebo jste byli z nějakého ubytovacího zařízení naopak zklamáni?
Přispějte do sekce Názory na ubytovací zařizení prostřednictvím záložky Názory, která je součástí každé prezentace ubytovacího zařizení katalogu Rekreacní-ubytovani.cz. V této diskuzi pak je možné na již přidané názory reagovat, není zde však možné přidávat nové příspěvky, jelikož tato diskuse je určena pouze pro Názory na v tomto katalogu prezentované hotely, penziony, kempy a rekreační střediska.  


Vyhledávání podle názvu zařízení:

  • Na první stránku
  • Předchozí
  • 5
  • / 1473
  • Další
  • Na první stránku
uživatel Karel Gala

Autokemp Merkur Pasohlávky : Reference (Názory na kempy)

Karel Gala (14.08.2014 | 15:56)

VŠE

uživatel Popelín

Autokemp Merkur Pasohlávky : Reference (Názory na kempy)

Popelín (13.08.2014 | 18:01)

Dobre restaurace, spousta atrakci, skvele kulturni akce.
Zarizeni bungalovu uz neni nejnovejsi a mohlo by byt v lepsim stavu. V tak velkem kempu by mohl byt i bankomat nebo vetsi moznosti placeni kartou.

uživatel Markéta Horáková

Autokemp Merkur Pasohlávky : Reference (Názory na kempy)

Markéta Horáková (13.08.2014 | 09:49)

Líbilo se mi krásné okolní prostředí, čistota soc. zařízení, rychlá a velmi příjemná obsluha v restauraci "U RAKA".

uživatel Monika Horáková

Autokemp Merkur Pasohlávky : Reference (Názory na kempy)

Monika Horáková (13.08.2014 | 09:23)

Do kempu jezdíme pravidelně a moc se nám tam vždy líbí prostředí, služby, lidé...:-) Můžu všem jen a jen doporučit.:-)

uživatel Jaroslav Černý

Nižné Kamence : Reference (Názory na kempy)

Jaroslav Černý (11.08.2014 | 21:25)

Všechno bylo OK, poloha od turistickej lokality , ceny, prostredie , čistota, a celkový dojem. Boli sme tu poprvý krat ,ale boli sme velmi milo prekvapený a určite sa tu ešte vrátime.

uživatel Jan Hrbáček

Autocamping Výr : Nedostatečná informovanost (Názory na kempy)

Jan Hrbáček (11.08.2014 | 13:33)

Celkový dojem z kempu mohl být velmi dobrý, nebýt jedné nepříjemné okolnosti: při příjezdu do kempu nám jako stanařům umožnila obsluha recepce postavit stan kdekoliv na louce pod penzionem, našli jsme si tedy místo u elektřiny i vody. Po třech dnech nám pracovník kempu řekl, že se musíme přestěhovat do řady stanů vpravo od penzionu, odůvodnil to tím, že louka je ekologická (zřejmě se jednalo o dotace na ekologickou údržbu) a že má přijít kontrola. Přestěhování plně vybaveného velkého stanu s elektřinou (legálně zaplacenou) je poměrně složitá věc, zvláště pak nepříjemná, pokud je naprosto zbytečná. Pokud by byli brigádníci na recepci řádně proškoleni, řádně návštěvníky poučili o místě postavení stanu a následně každý den kontrolovali postavené stany, nestalo by se to. Někdo tedy něco zkazil. Proto jsme chtěli, ať nám stan alespoň pomohou přestěhovat, na což se mladý pracovník kempu velmi ošíval, nakonec po mém velkém nadávání sehnal ještě jednoho dalšího a stan jsme přenesli. Bylo to zbytečné stěhování, kdybychom skutečně od začátku věděli, kam si máme stan dát, navíc jsme netušili že tam, kde jsme jej původně postavili, stan mít nesmíme, nikde nebylo označeno, že tam není prostor pro stanování, ani žádnou páskou, ani na mapě kempu, která je u vchodu. Navíc, jakmile jsme stan přenesli mezi ostatní stany do druhé řady stanů, přišel opět jeden z těch mladých brigádníků a začal se hádat s tím prvním, že jsme měli přenést stan až k plotu, sousedícím s parkovištěm, které je vně kempu. Nakonec nás nechali ve druhé řadě, mezi ostatní stany a karavany, kam nám pomohli se přestěhovat. Tedy další zmatek v obsluze kempu, který by nás jako hosty neměl zajímat, vše ostatní se nám zde líbilo.
Po pár dnech přímo na naše původní místo začaly postupně přibývat stany, nakonec jich tam bylo do doby našeho odjezdu 5 a zřejmě to nikomu z obsluhy kempu již nevadilo. Proč jsme byli buzerováni právě my, to jsem nepochopil.
Takže závěr: Nebýt výše uvedeného problému, vše bylo v pořádku. Tento kemp byl náš letošní osmý a 14 let kempujeme, ale toto jsme opravdu zatím nikde nezažili.

uživatel Cepuor

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm : (Názory na kempy)

Cepuor (10.08.2014 | 22:19)

Po zásluze jeden z nejlepších kempů v republice. Vyžití pro děti výborné, koupaliště za rohem, dopravní hřiště skrz celý kemp je úžasné. Všude čisto, večer klid. Velmi doporučuji tento kemp.

uživatel Yossarian

Camp Bítov - Vranovská přehrada : Hezký kemp, ale.... (Názory na kempy)

Yossarian (10.08.2014 | 22:03)

Pěkná lokalita kempu. Dobré služby a ochota personálu. Hlavní nedostatek je přeplněnost a nerespektování zón. Mezi auty postavené stany. Na místech pro karavany to samé. Pátek večer jedno auto za druhým a stále další na vjezdu. Všichni nadávají na přeplněnost kempu a mají pravdu. Na parkovišti stojí stany a lidé jsou rádi, že mají kam složit hlavu. Není kde projet ani projít. Ale český národ vydrží asi hodně. To jsem ještě v žádném kempu nezažil. Až jsem měl výčitky svědomí, že obytňákem zabírám moc místa. Přitom by stačilo tak málo, dodržovat vyhrazená místa a vyčlenit parkoviště, ale to je asi nad síly milého a vstřícného personálu, který do kempu pustí všechny co přijedou. To nemá s kulturou a pohotovou dovolenou nic společného. Za 20Kč se můžete osprchovat ve studené vodě. Kladně hodnotíme dodržování nočního klidu díky najaté bezpečnostní službě, ale i ta byla krátká na některé návštěvníky, kteří posilněni alkoholem nevnímali své okolí. Super kemp až na to co jsem kritizoval. Na kemp roku ho však nominovat nemohu, protože hlava na hlavě a s tím související negativa je věci personálu kempu navíc hrozí rizika úrazu, konflikty návštěvníků, studená sprcha nejen obrazně, ale i skutečně sice jen za dvacku, ale zaplatili všichni plnou cenu za pobyt v kempu!

uživatel David Kovář

Nižné Kamence : Reference (Názory na kempy)

David Kovář (10.08.2014 | 21:48)

plusy:
čistota v kempu,( sprchy i WC)a to i za deštivého počasí
vybavenost kuchyňky na dostačující úrovni
možnost využití nadstřešených ohnišť
solidně vybavený obchůdek s čerstvým pečivem

mínusy:
restaurace -restaurace by mohla místo smažáku a svíčkové nabízet krajové speciality

uživatel Janek72

Autokemp Seč Pláž : Pod stanem (Názory na kempy)

Janek72 ( 9.08.2014 | 21:54)

Byl jsem tu tyden s dcerkou. Kemp slušný, sprchy a WC v sektoru C šílené, z druhé strany o něco málo lepší, ale v porovnání s jinými kempy děs... Restaurace v areálu průměrné, všechno smažené, pro dítě taky. Pivo plzeňské i nějaké místní, ve všech restauracích v kempu bylo pivo teplé, v horní restauraci se slečna divila, že "ta plzeň v poslední době pořád pění".
Jinak hezké místo ke kempování (odmyslím-li si frekventovanou silnici ihned za plotem kempu) tak kazí snadno odstranitelné vady. Jinak služby bezvadné, holky na recepci ochotné, nic nebyl problém.

uživatelka kempař

Karavany

kempař (10.08.2014 | 10:33)

Byli jsme s rodinou v karavanech na Staňkově,prostředí u rybníka příjemné,jen horší stav toalet a majitel kempu nepříjemný a velmi neochotný.Nedoporučuji.


uživatelka kempař

RE: Karavany Oasa Staňkov

kempař (10.08.2014 | 10:34)

Upřesňuji kemp pro zájemce turistiky na jihu Čech,kempy mám projeté,tento z důvodu majitele a toalet nedoporučuji.


User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76320