Penziony | Kempy | Hotely | Rekreační střediska | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | FR | ES | SK | CZ

Názory na ubytovací zařizení

Líbilo se vám v nějakém hotelu, penzionu, kempu nebo rekreačním středisku? Nebo jste byli z nějakého ubytovacího zařízení naopak zklamáni?
Přispějte do sekce Názory na ubytovací zařizení prostřednictvím záložky Názory, která je součástí každé prezentace ubytovacího zařizení katalogu Rekreacní-ubytovani.cz. V této diskuzi pak je možné na již přidané názory reagovat, není zde však možné přidávat nové příspěvky, jelikož tato diskuse je určena pouze pro Názory na v tomto katalogu prezentované hotely, penziony, kempy a rekreační střediska.  


Vyhledávání podle názvu zařízení:

  • Na první stránku
  • Předchozí
  • 1473
  • / 1473
  • Další
  • Na první stránku
uživatel arwen

Bílý Kámen : Super zažitek (Názory na kempy)

arwen (24.08.2005 | 14:24)

Ahojky.Chtela bych všem doporučit kemp Bílý kámen v Doksech na Mácháči.Je to úžasnej kemp,kde se vyskytujou mladí lidé a je tam velká možnost zábavy.Diskotéka je o víkendu sice hrozně plná ale v týdnu je to tam skvělý. Večer se dá grilovat a nebo sedět v modrém baru.Spoustu šancí seznámit se se skvělými lidmi a navázat letní lásky a zažít spoustu zážitků.Tento rok je i čisté jezero,je sice kousek cesty od kempu,ale alespoň se člověk projde a zasportuje si trochu.No prostě - pokud hledáte bezva zábavu a nechcete odpočívát(to se tady totiž nedá,atmosféra okolo vás nutí kalit),tak vám tenhle kemp vřele doporučuju.Je se nedávno vrátila a hned bych jela znovu. Je to tam fakt bezva.

uživatel marketa

RE: Super zažitek

marketa (10.07.2006 | 13:07)

ja uplne presne souhlasim s timto nazorem, napsala bych to uplne stejne, fakt nejlepsi je B9ílý Kámen!! 4ever


uživatel Petrs.K

RE:špína

Petrs.K (17.08.2006 | 12:00)

všichni tu máte kus pravdy, kdo chce kalit je to tu ideální, nikdo ať moc nepočítá, že se tu o víkendu vyspí, vzhledem k hluku se to nedá! jezdím na Kámen jen z nostalgie(příjemná jedna dovolená). ale recepce! přístup k zákazníkům- neochota, až by se člověk nejraději otočil..., sociálky-hrůza ,děs! snad jen u recepce trochu lepší,.Je tu znatelně vidět, že do chatek nikdo nic od komančů nevrazil. Postele až se člověk štítí lehnout(a to nejsem žádný ciprdlich!) vlhko,smrad! No každý ať si ochutná sám. Ale pokud chcete alespoň trošku úroveň a pohodlí - NEJEZDIT!!!


uživatel Milena

Kemp Podskalí Strakonice : Zklamání (Názory na kempy)

Milena (23.08.2005 | 15:54)

Tady je jasný úkaz toho, jak vyrýžovat co nejvíc peněz bez jakékoliv snahy o zlepšení a zajištění služeb. Záchody - ze 4 dámských fungoval 1, ze sprchy za 20korun jste se teplé vody nedočkali. Bylo to v době vodácké sezony, kdy byl kemp úplně plný. U kontajnerů na odpadky bylo dvakrát tolik odpadků naházených jen tak v dokola.

uživatel Michal

RE: Super kemp!

Michal (20.09.2005 | 13:35)

Som zo Slovenska a toto leto sme boli na dovolenke v cechach a boli sme ubytovaný prave v tomto kempe. Musim reagovat na ten prispevok od Mileni,ktorej sa kemp Podskálí nejako nezda. Je pravda,ze voda bola studena okolo kosa neporiadok,ale zato sme sa tam citili vyborne. Davam tomuto kempu znamku 1. Pohostenie,uprimnost a to vsetko ostatne Vas tam caka a neminie. My sme boli s cenou nad mieru spokojny,dokonca sme s nou boli aj prekvapeny. O rok sme tam znova! pozdravujem zamestnancov! Miso zo Slovenska-BANSKA BYSTRICA!!!


uživatel Tomáš

Reakcia

Tomáš (26.09.2005 | 09:06)

Chcel by som reagovať na predchádzajúci príspevok od Michala.Úplne s ním súhlasím a myslím si že tie nedostatky ktoré tam spomínal sú len mličkosti,ktoré sa dajú rýchlo vyriešiť a netreba nad nimi tak tolko polemizovať.S Mišom a dalšími dvomi kamaratmi sme tam boli ubytovaní 1 týždeň a bolo nám tam úplne super!Aj ceny boli prekvapujúce,proste boli sme velmi spokojní.Zamestnanci boli velmi milí a ochotní a myslím že si svoju robotu splnili tak ako mali!Pozdravujem všetkých zamestnancov tohto kempu!ODPORÚČAM VŠETKÝM TENTO SUPER KEMP!!!!!!Tomáš zo Slovenska!!!


uživatel Lukešová

reakce na přízpěvek: Zklamání

Lukešová ( 8.02.2006 | 12:51)

Jsem provozovatelkou kempu Podskalí Strakonice a proto musím reagovat na Váš příspěvek.Není pravda,že v létě 2005 3 ze 4 toalet nefungovali,jelikož se toalety a sprchy uklízí a kontrolují průběžně po celý den a případné závady se okamžitě odstraňují!!!Co se týká teplé vody ve sprchách,je zde pět 160litrových funkčních bojlerů,které se nahřívají 2krát denně-což je požadovaná norma pro celý kemp.Pokut se stane,že teplá voda dojde,informujeme návštěvníky kempu,aby počkali,než se nová voda nahřeje.Co se týká odpadků,opravdu se stalo,že jsme jeden týden podcenili návštěvnost kempu,ale odpadky byly složeny v pytlích a igelit.taškách kolem popelnic.V létě 2005 jsem začala v této oblasti podnikat a dostala tento kemp do pronájmu.Snažím se,aby se hostům u nás líbilo.O rýžování peněz nic nevím,jen o práci s lidma a tu,i když je někdy těžká,dělám ráda.Zdravím všechny a pánům ze Slovenska děkuji za pozdravy.Lukešová


uživatel Milena

: červenec 2005 (Názory na kempy)

Milena (23.08.2005 | 15:37)

Hledali jsme ho marně. Na místě byly jen opuštěné chátrající chatky. Doporučuji zůstat v Jablonném nebo popojet ke Kristýně.

uživatel fialky

Camping Lipno Modřín : kemp pro silné povahy (Názory na kempy)

fialky (22.08.2005 | 20:22)

Každým rokem si jezdíme odpočinout na jih Čech a proto jsme se letos rozhodli, že naší dovolenou začneme ne Lipně. Byl to však pro nás nejhorší zážitek za celou tří týdenní dovolenou. Příjezdem jsme se byli nahlásit na recepci. zarazilo nás, že zde není nikde vyvěšen ceník, takže zaplatíte a ani nevite zaco, neboť i vyúčtování, které vám vystaví neobsahuje žádné náležitosti.
Dalším překvapením pro nás byl bufet. zde jste si vybrali jídlo, zaplatili a bez jakéhokoliv dokladu čekali na vyvolávajícího číšníka, takže vaše zaplacené jídlo si mohl klidně kdokoliv vyzvednout za vás, pokud jste právě nedávali pozor, nebo neslyšely jeho výzvu, takže jsme dostali hned první večer vynadáno jestli nejsme hluhý, že máme poslouchat.
Chtěli jsme se po dlouhé cestě osprchovat a uložit k spánku, ale sprchy fungovaly asi na heslo, které nám však na recepci zapomněli říct.
Nejhorší zážitek - vykrádání okolo aut a stanů - jídlo a pití. Člověk aby se pomalu bál o svůj život, protože neví co takového náctiletého napadne.
Po čtyřech dnech jsme to vzdali a raději odjeli. Na recepci mi "sbalili doklad o zaplacení", takže nemám ani památku na tento skvělý kemp v krásné přírodě lipenské přehrady. Takže kdo má rád adrenalinovou dovolenou doporučujeme kemp "MODŘÍN" v Lipně nad Vlatavou.

uživatel taťka

RE: kemp pro silné povahy

taťka (29.07.2006 | 23:35)

Máte naprostou pravdu nemájí tam ceník na recepci sedějí zloději a účtují si to do vlastního vrecka je to prostě otřesné budeme hromadně podávat stížnost na okresního hygienika a to již v pondělí aby provedl inspekci v autocapmu Modřín.Není přeci možné aby majitel zdejšího campu se takhle choval ke svým kilentum.Koho známe tak je budeme před tímto autocampem varovat.
Děkuji s pozdravem taťka z Prahy.


uživatel milena

RE: kemp pro silné povahy

milena ( 6.08.2006 | 20:49)

Nevím co se Vám nelíbilo my jsme tam byli týden se dcěma dětmi cena je nejlevnější na celém Lipně,na recepci byli ochotný a příjemný záchody a sprchy byli čistý a toaletní papír si snad každý nosí svůj kdýž se Vám to nelíbí jezdětě si do hotelu.Ceny odpovídají přesně tomu co je na internetu a v recepci


uživatel taky jsem tam byl

RE: kemp pro silné povahy

taky jsem tam byl ( 9.08.2006 | 22:00)

Ano, ceny jsou sice relativně nízké(zatím), jiné kempy na Lipně jsou opravdu dražší, ale xeny jsou účtovány asi "podle ksichtu". Ceník neexistuje a učtovaná cena za pobyt se jen málokdy shoduje s cenou uváděnou na WEB stránkách....Je pravdou, že čistota toalet je ucházející, ale pravdou taky je, že je na celý kepm s kapacitou cca 1000 lidí je 20dámských a 20pánských toalet....!!! Navíc Modřín byl zařazen od letošního roky do skupiny "EUROCAMP" a tak se ceny určitě příslušně zvýší.... Od letošního roku je v kempu pod pokutou zakázáno rozdělávání ohníčků -aby se nevypálila "Eurotráva"... V kempu se krade (ale to asi ve většině kempů) . Ale jako největší brutalitu vůči českým turistům považuji výrok jedné mladé slečny z recepce, že -cituji "...do budoucna se se českými turisty stejně nepočítá. Z Holanďanů a Němců máme víc !! " .... super co ??


uživatel Laďa

RE: kemp pro silné povahy

Laďa (20.08.2006 | 00:07)

jojo..Modřín..jezdili jsme tam pravidelně rok co rok...od 88roku..tenkrát skvělé místo,jakých moc neni..ale postupně...to co udělali v lipně nad Vltavou...pomalu abych si vzal slovník do města,Německé nápisy,atd..Je tam z toho Holanský ráj..a s těma Čecháčkama se tam opravdu nepočítá!Přestali jsme tam jezdit,ikdyž s těžkým srdcem..ale to samé,podobné se děje teď na Orlíku!!jen nevím,kam budeme jezdit na dovolenou..i tam se s Čechy už do budoucna zřejmě už moc nepočítá...jsme hold národ BLBCU!!!!


uživatel blanka

Kemp Višňová II : 70.léta (Názory na kempy)

blanka (22.08.2005 | 19:44)

Chcete-li strávit dovolenou v 70.tých letech 20.století, jeďte do Višňové. Podle internetové nabídky jde o nejvybavenější kemp, jaký jsme kdy s rodinou navštívili. Jenže jde jen o past na případné zájemce. Toalety jsou v celém areálu pouze jedny. Ve sprchách roku raz dva teče téměř po celý den jen studená voda a pokud se chcete osprchovat, přijdete o nervy. Než dítěti namydlíte jednu nohu, sprcha přestane téct. Musíte neustále mačkat tlačítko, přičemž se vám na tělo lepí nevábná igelitová zástěna. V kuchyňce je jediný dvouplotýnkový vařič a smradlavá lednice, která téměř nechladí (přes noc se nám v ní zkazil poličan). Kemp není osvětlený- pokud nepočítáte jedinou lampu. Stejně tak nejsou po kempu rozmístěny ani kohoutky s vodou. Avizovaná restaurace chybí- pokud nepočítáte klasický kiosek s pivem a hranolkami. Za dětské hřiště tu vydávají dvě stařičké houpačky, rozvrzaný kolotoč a povalené rezavé prolézačky. Avizovaný obchod v areálu také není (našli jsme ho druhý den večer za dalším kempem). O koních, které nabídka také inzeruje, recepční nevěděla, na radu výčepního jsme je pak našli ob čtyři vesnice.

uživatel MARTINA

RE: 70.léta

MARTINA ( 2.01.2006 | 22:05)

Co nejsrdečněji zdravím. Tak už se nečertěte. Že je kemp v reálu jiný, to vám dávám za pravdu. Ale zase na druhou stranu...Byli jsme tam také v létě 2005. Lednička nás štvala, ale měli jsme vlastní chladící box, sprchy nás také štvaly,ale máme čas, tak v klídku a přece nejsme rozmazlení, takže trochu studené vody... Ke kiosku malá procházka a jako správní stanaři jsme si vařili na vařiči, protože nejsme v luxusním hotelu, ale v přírodě. Máme dvě děti a těm se to moc líbilo. A dětské hřiště? Sice žádná sláva, ale musíme brát v úvahu povodeň, která Višňovou postihla, takže to tam vypadá trošku jinak než před ní. Ty rozbité prolejzačky samozřejmě měli odklidit, aby nám nepřekážely, když dovádíme s dětmi, sportujeme atd. Prostě jako v kempu. A osvětlení? Možná byste raději měli jet opravdu do nějakého hotelu. Nic ve zlém.


uživatel Monika

RE: 70.léta

Monika ( 9.01.2006 | 22:28)

Taky si myslím. Nám se tam moc líbilo. S vodou jsme žádné problémy neměli a bylo nám tam dobře. Letos jedeme na Višňovou zase. Doufám, že nám bude přát počasí.


uživatel Voďas

RE: 70.léta

Voďas (16.01.2006 | 13:54)

Vážená Blanko nevím co jste zač a nechápu proč vubec jezdíte na dovolenou.Připadá mi že v kempech asi hledáte to co doma nemáte,nebo jste nějaká zamindrákovaná.Jsem rád že vás neznám protože s vámi strávit společnou dovolenou musí být nad lidský uděl.Divím se vám že si nestěžujete že vám tam taky někdo nepomuže vytřít zadek a nedej bože vyměnit vložku.Příště radši buďte doma a choďte se stravovat do Mc Donalds a umývat na benzínku. Z pozdravem Voďas


uživatel mišule

RE: 70.léta

mišule (14.07.2006 | 08:41)

přesně tak když je někdo rozmazleny tak to je pak těžky na višnoví jsem byla loni s kamošema a jedu tam i letos a moc se tam těším uš jsem byla v mnoha kempech ale višnová je nejlepší


uživatel Josefi

Autokempink Česká Brána : Pochvala (Názory na kempy)

Josefi (22.08.2005 | 11:40)

Kemp je skvělý, ochotná recepční, dokonalý klid, teplá voda po celý den. Moc se nám tam líbilo.

uživatel kiclerová lenka

RE: Pochvala

kiclerová lenka ( 5.02.2006 | 11:12)

tak teda oleška je nejlepší kemp ve kterém jsem byla.byla jsem tam už dvakrát.jsou tam v okolí krásné výlety a rozhledny.letos tam asi taky pojedeme, protože jsme se nepodívali všude.jste fakt superrrrr.všichni zdraví olešku.


uživatel Radka

kontakt

Radka ( 1.03.2006 | 19:48)

Prosím někoho, kdo byl v tomto kempu na dovolené o kontakt na majitele,nebo internetovou adresu.Na telefon,který je uveden se stále nemohu dovolat a fax mají zřejmě vypnutý.Moc děkuji.


uživatel JITKA

RE: Pochvala

JITKA (16.06.2006 | 12:52)

Zkoušej te.z nabídky p.Zemánková já se dovolala..ahojky


uživatel Jana

Kemp Březák : kemp Březák již nikdy (Názory na kempy)

Jana (22.08.2005 | 09:57)

V létě jsme strávili týden v kempu Březák. Nic moc. Recepce funguje pouze ráno a večer a tak i teplá voda teče za poplatek 20 Kč/10 min jen dvě hodiny ráno a dvě večer. Navíc večer už je jen vlažná. Na recepci prodávají jen rohlíky a pivo taktéž ráno a večer do 20 hod. Při problémech s hlučným osazenstvem nemáte šanci. Správce kempu není k dispozici. Kemp Březák již nikdy

uživatel Mirek

RE: kemp Březák již nikdy

Mirek (21.01.2006 | 17:53)

Trávíme každý rok 2 týdny a jsme vždy velmi spokojení. To co píšete o sprše a recepci je pravda, ale nevidíme v tom žádný problém.


uživatel Martin,Tomas a dalsich 9

RE: kemp Březák již nikdy

Martin,Tomas a dalsich 9 (16.05.2006 | 21:54)

Letos jedem zase! Ja po 16. a ten zbytek po2.vsichni se moc tesime a slibujem ze letos budem chodit spinkat aspon o 2hodky driv tzn. ve 3:00...


uživatel Vobr Karel

RE: kemp Březák již nikdy

Vobr Karel (17.05.2006 | 14:39)

Pokud nekomu vadi ze nema u stanu teplou vodu cely den,muze se ubytovat v hotelu a nezabirat misto dalsim 50ti zajemcum.Zvlaste, kdyz si to predem muze zjistit.Jezdime tam uz 16 let a jsme spokojeni.Naopak nam to prijde bez elektriny a teple vody jako romanticke 2 tydny.Mastnaci at zustanou doma.Zdravime timto pana Mikysku.V cervenci naschledanou.


uživatel Tata

RE: kemp Březák již nikdy

Tata (17.05.2006 | 14:42)

Hosku budes se chovat slusne,nebo dostanes zakaz vstupu do kempu.Nedelas ostudu sobe,ale i nam co nas znaji.Tak pozor!


uživatel Eva

Autokempink Křivonoska : Křivonoska (Názory na kempy)

Eva (21.08.2005 | 19:15)

Příjemný kemp, vhodný pro strávení klidné dovolené, příjemný personál, průměrné ceny, sprchy bez mincí.

uživatel Tomáš

RE: Křivonoska

Tomáš ( 1.02.2006 | 21:09)

je to pravda!! byl jsem tam 2x a strašně se mi tam líbí, měli by tam jet všichni co se rádi uklidí někam, kde je klid!!


uživatel monce@email.cz

RE: Křivonoska

monce@email.cz ( 4.05.2006 | 14:31)

A nevíte jak tam vypadají chatky? Rozhoduju se mezi 3lůžkovou a 4lůžkovou. Za odpověď předem mooooooooooooooc děkuji. Fakt mě to zajímá.


User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76320